UMAGE Lora

výrobca Umage #2064
86 € 43
Cena za kusy skladem.
skladom 6 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Bukréta bielych kvetov

Vďaka tienidlu UMAGE Lora budete mať pocit, že sa vám pri strope vznáša nežná bukréta bielych kvetín. Tienidlo z ľahkého polypropylénu svojím originálnym dizajnom pripomína okvetia kalín alebo hortenzií. Vhodné všade tam, kde potrebujete navodiť príjemnú atmosféru. Kompatibilné s bielym a čiernym závesom radu UMAGE. Dostupné vo dvoch veľkostiach.

Ide len o tienidlo, zavesenie nie je súčasťou balenia. Možnosť dokúpenia – pozri súvisiace produkty.

Tienidlo sa dodáva v plochom ekologickom obale (tienidlo je v obale rozložené). Zostavenie vám zaberie asi 15 minút, návod na zostavenie nájdete vo videu nižšie.

 

Vzdušné a romantické závesné tienidlo UMAGE Lora. Biely polypropylén. Do jedálne, kaviarne ak dievčenskej izby ( Priemer: Ø45cm)
Materiál
polypropylén
Prevedenie
biela
Priemer
50cm a viac
Výška
45/75cm
Spoznajte výrobcu svetla

Umage

UMAGE je dánska firma, od ktorej môžete čakať všetko, len nie obyčajné produkty. Už z jej názvu je to zrejmé – UMAGE znamená „urobiť niečo navyše“. Táto dánska firma sa snaží škandinávsky dizajn posúvať vždy o niečo ďalej. Spája estetiku, jednoduchosť, funkčnosť a tiež kladie dôraz na ekológiu (ich „placaté“ balenia naozaj „znižujú" spotrebu paliva pri preprave). Produkty od UMAGE nájdete vo viac ako 2000 obchodoch a 40 krajinách po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.