UMAGE Cordset

výrobca Umage #4005
17
skladom >10 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Zavesenie

S variabilným závesom UMAGE Cordset zavesíte každú lampu presne tak vysoko, ako potrebujete. Je dlhý 2,1 m a dodávame ho v bielej alebo čiernej farbe. Ide iba o záves, žiarovky a tienidlá je potrebné dokúpiť samostatne (pozri súvisiace položky). Pozor, potrebujete aj skrutku s háčikom a príchytku, aby sa dal zavesiť – nie sú súčasťou balenia.

Záves Cordset na lampy UMAGE a Nordlux. Dĺžka 2,1 m. Pre nízke aj vysoké stropy (biela)
Dĺžka kábla
210cm
Materiál kábla
textil
Závit
E27
Žiarovka
nie
Spoznajte výrobcu svetla

Umage

UMAGE je dánska firma, od ktorej môžete čakať všetko, len nie obyčajné produkty. Už z jej názvu je to zrejmé – UMAGE znamená „urobiť niečo navyše“. Táto dánska firma sa snaží škandinávsky dizajn posúvať vždy o niečo ďalej. Spája estetiku, jednoduchosť, funkčnosť a tiež kladie dôraz na ekológiu (ich „placaté“ balenia naozaj „znižujú" spotrebu paliva pri preprave). Produkty od UMAGE nájdete vo viac ako 2000 obchodoch a 40 krajinách po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.