UMAGE Ribbon

výrobca Umage #2164
75 € 45
Cena za kusy skladem.
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Nekonečné klbko

Objavte pohľad na nekonečno. Originálne biele tienidlo UMAGE Ribbon v tvare spletenej stuhy urobí z každého interiéru nezabudnuteľné zákutie. Vhodné do jedálne, kaviarne aj relaxačnej zóny. Dostupné vo dvoch veľkostiach.

Ide len o tienidlo, zavesenie nie je súčasťou balenia. Možnosť dokúpenia – pozri súvisiace produkty.

Tienidlo možno použiť ako závesné alebo stojacie tienidlo.

Tienidlo sa dodáva v plochom ekologickom obale (tienidlo je v obale rozložené). Zostavenie vám zaberie asi 15 minút, návod na zostavenie nájdete vo videu nižšie.

 

Originálna závesná lampa UMAGE Ribbon. Biele tienidlo v tvare spletenej stuhy. Dve veľkosti ( Priemer: Ø32,5cm)
Materiál
polypropylén
Prevedenie
biela
Priemer
20-30cm
Šírka
33/59,5cm
Spoznajte výrobcu svetla

Umage

UMAGE je dánska firma, od ktorej môžete čakať všetko, len nie obyčajné produkty. Už z jej názvu je to zrejmé – UMAGE znamená „urobiť niečo navyše“. Táto dánska firma sa snaží škandinávsky dizajn posúvať vždy o niečo ďalej. Spája estetiku, jednoduchosť, funkčnosť a tiež kladie dôraz na ekológiu (ich „placaté“ balenia naozaj „znižujú" spotrebu paliva pri preprave). Produkty od UMAGE nájdete vo viac ako 2000 obchodoch a 40 krajinách po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.