Poradíme vámPo - Pá 8:00 - 16:30

Posunúť dole

Kde nás nájdete?

No predsa na severe!
Kanceláře Liberec

Liberec

Kancelárie, sklady
Mrštíkova 399/2a
(Werk B - 2. poschodie - 217)
460 07 Liberec
Po - Pá: 8:00 - 16:30
Zobraziť na mape

Kto stráži sever?

Péťa
Péťa
zákaznícka podpora
Péťa
Hory, šport, tvorenie

Kde hľadať našu Peťu? Vždy v horách! V zime si užíva panorámy v Jizerkách na bežkách a cez leto plní bežeckú výzvu, ktorá však často skončí skôr zberom čučoriedok. Odmenou za fyzickú aktivitu je potom vždy výborná káva a torta. Večer relaxuje najčastejšie tvorením – chcete namaľovať želanie akvarelom, upliesť sveter alebo vyrobiť náušnice? Žiadny problém, Péťa zvládne všetko.

Terez
Téra
správa webu
Terez
Cestovanie a pestovanie kvetiniek

Čítanie, káva a cestovanie. Presne tieto tri veci miluje naša Terez. Keď sa ich navyše podarí prepojiť dohromady, uvidíte ju s úsmevom od ucha k uchu. Doma má svoju zbierku kvetiniek, o ktoré sa stará ako o vlastné deti. Teraz ešte diaľkovo študuje, aby si raz mohla otvoriť svoju vlastnú kreatívnu škôlku a starať sa tak o deti naozajstné!

Natka
Naty
marketing
Natka
Cestovanie, knižky, joga

Kto vie najlepšie naplniť deň vo svojom diári? Rozhodne naša Natálka! Deň jej začína o pár hodín skôr ako zvyšku tímu, stíha tak ranné cvičenie, potom beží do práce a popoludní zase na jogu. Deň končí najlepšie s prečítanou knihou! Najradšej však chodí do práce s príručnou batožinou a letenkou smer – Madeira!

Tom
Tom
majiteľ
Tom
Rodina, hudba a Apple

Kto prvý prichádza, posledný odchádza a práca sa mu stala jeho veľkou láskou? Rozhodne náš šéf Tom. Jablkám síce veľmi neholduje, ale keď ide okolo toho nahryznutého, nemôže si pomôcť a potrebuje si uloviť poslednú novinku. Po večeroch to vie poriadne rozbaliť s basovkou na pódiu a najradšej odpočíva so svojou rodinou.

Michal
Michal
právnik
Michal
Kvalitná hudba, knihy a rodina

Právo je mu blízke a keď čokoľvek riešime, vždy sa zamyslí, aby našiel to správne riešenie situácie. Nebude prekvapením, že veľmi rád číta a počúva kvalitnú hudbu. V jeho prípade je to ten najtvrdší metal!

Dominik
Dominik
Technická podpora
Dominik
Hudba, futbal a priatelia

O koľkej hrá AC Miláno alebo FC Barcelona? To s jasnou presnosťou vie náš Dominik, je z nás najväčší fanúšik, dokonca chcel byť športovým komentátorom! Miluje čas strávený s priateľmi a keď pri tom beží práve futbal, určite sa hnevať nebude.

Vita
Víťa
expedícia
Vita
Turistika, zdravá strava a fitnes

Kde by ste tak Víťu mohli stretnúť vo voľnom čase? Rozhodne niekde na čerstvom vzduchu v horách, so psom alebo na bicykli, prechádzajúc našou krásnou severskou prírodou. Pot a drina mu teda určite nie sú cudzie a aj v posilňovni, kde mu hrá v ušiach tvrdá muzika, je ako doma. To všetko stojí hromadu energie, takže si ju doplní kvalitným zdravým jedlom, ktoré si rád po všetkých aktivitách uvarí a v kombinácii s kvalitnou kávou je to to najlepšie spojenie.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.