Spolupráce se Severským světlem

Spolupracujte s nami.

Spolupracovať s nami je radosť! Kontaktujte nás a presvedčte sa sami. Okrem dánskych svietidiel Nordlux máme v ponuke aj značky Umage, Original BTC a Vayehi. Všetky svetlá sú výbornej kvality a špičkového designu.
Severský Tom
Severský Tom

Ako začať spoluprácu?

Radi s Vami v našej kancelárii nad šálkou výberovej kávy preberieme možné formy spolupráce, odprezentujeme Vám ponuku našich produktov a odpovieme na všetky otázky. Ak sa chcete radšej dohovoriť po telefóne či e-maile, žiadny problém! Prioritou je pre nás osobný prístup a Vaše priania sú pre nás dôležité. Zakladáme si na profesionalite, poradíme vám tak s výberom svietidiel, poskytneme 3D modely pre vaše vizualizácie a naceníme svetlá pre vaše projekty. Skrátka urobíme všetko pre to, aby sme vám pomohli, s čím potrebujete.

Aké druhy spolupráce ponúkame?

Ponúkame tri druhy spolupráce, a to veľkoobchodný odber, provízny systém a zľavy pre klientov našich klientov. Ktorá spolupráca bude pre Vás tá pravá? S výberom vám radi pomôžeme. Pokiaľ ste sa pre spoluprácu rozhodli, stačí nás jednoducho kontaktovať vyplnením nasledujúceho formulára. Budeme sa na našu spoluprácu tešiť.

Nazrite do katalógov

Nordlux Design for the people katalog 2019-2020
Nordlux katalog 2019-2020
UMAGE katalog světel

Kontaktujte nás na sever!

Petra Macháčková
+420 601 001 658
podpora@severske-svetlo.cz

Opište z obrázku:
Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.