UMAGE Asteria Up 43

Energetická trieda D výrobca Umage #2371
435
skladom 2 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Mosadzný elegán

Vybrať stropnú lampu do kuchyne alebo haly býva často oriešok. S diskrétnou, napriek tomu elegantnou a štýlovou lampou Asteria Up 43 od UMAGE byť nemusí. Zabudovaný LED panel dodá dostatočné, ale aj príjemne mäkké svetlo, ktoré navyše vďaka stmievaču môžete regulovať podľa momentálnej nálady a potreby. Vyberte si z bieleho, sivého alebo čierneho variantu.

Info o kryte

Záruka 10 rokov na výrobné chyby.

elegantné stropné svetlo Asteria Up 43 od UMAGE so stmievačom (biela)
Farebná teplota
3000K
Dôležité info
Pre funkciu stmievania je nutné dokúpiť externý stmievač.
Energetická trieda
Index podania farieb (CRI)
82 Ra
Spoznajte výrobcu svetla

Umage

UMAGE je dánska firma, od ktorej môžete čakať všetko, len nie obyčajné produkty. Už z jej názvu je to zrejmé – UMAGE znamená „urobiť niečo navyše“. Táto dánska firma sa snaží škandinávsky dizajn posúvať vždy o niečo ďalej. Spája estetiku, jednoduchosť, funkčnosť a tiež kladie dôraz na ekológiu (ich „placaté“ balenia naozaj „znižujú" spotrebu paliva pri preprave). Produkty od UMAGE nájdete vo viac ako 2000 obchodoch a 40 krajinách po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.