Nordlux Nexus 2.0

výrobca Nordlux kolekce Nexus 2.0 #2020601001
108
dostupnosť: 7-10 pracovných dní

Platí po celom Slovensku

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Severská jednoduchosť a detaily

Nexus je vzrušujúca séria svietidiel, stelesňujúcich severský dizajn. Detaily rozprávajú príbeh svetla s bohatým dizajnom, ako napríklad retro vypínač alebo elegantný otočný kĺb z masívnej mosadze. Stačí si len vybrať, ktorá z dvoch farebných možností najlepšie vynikne vo vašom štýlovom interiéri. 

Séria Nexus 2.0 prichádza s hodvábne matným povrchom svojich svetiel a robustnejším vypínačom v mosadznom vyhotovení.

Nordlux Nexus je vzrušujúca séria svietidiel, stelesňujúca severský dizajn. Elegantná lampička s retro detailmi. (biela)
Dĺžka kábla
250cm
Hĺbka
19cm
Krytie
IP20
Materiál
kov, plast
Bønnelycke MDD
Bønnelycke MDD
Spoznajte návrhárov svetla

Bønnelycke MDD

Bønnelycke svou kariéru zahájil v roce 1988 návrhem svítidel, nábytku a interiérů. Je známý svou touhou a nutkáním pracovat konstruktivně, inovativně a bez jakéhokoli rozmaru. Bønnelycke MDD a jeho tým jsou perfekcionisté s profesionální zvědavostí a mezinárodními zkušenostmi. Zabývají se širokou škálu designových disciplín zahrnujících od architektury a interiérového designu, přes design nábytku a produktový design až po komunikační úkoly, grafický design a web design.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.