Nordlux Pure 20 Nordic

výrobca Nordlux #43293001
119 € 107
Cena za kusy skladem.
skladom 10 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Čistá línia

Očarujúci rad svietidiel Pure s čistou líniou je hviezdou akéhokoľvek interiéru. Elegantná špička z jaseňového dreva s certifikátom FSC v kombinácii s kovovým tienidlom prináša štýl, jednoduchosť a vďaka svojej elegantnej konštrukcii nájde rýchlo svoje miesto aj vo vašom srdci. Svetlo je dostupné v troch farebných variantoch.


Info o kryte

Certifikácia FSC dáva zákazníkovi istotu, že kupuje drevený výrobok z udržateľne obhospodarovaného lesa.

Lampa Pure 20 Nordic od Nordluxu s elegantnou špičkou z orechového dreva v kombinácii s bielym, čiernym alebo sivým kovovým tienidlom. (biela, jaseň)
Dĺžka kábla
300cm
Krytie
IP20
Materiál
kov, drevo
Materiál kábla
textil

Súvisiaci tovar

Bønnelycke MDD
Bønnelycke MDD
Spoznajte návrhárov svetla

Bønnelycke MDD

Bønnelycke svou kariéru zahájil v roce 1988 návrhem svítidel, nábytku a interiérů. Je známý svou touhou a nutkáním pracovat konstruktivně, inovativně a bez jakéhokoli rozmaru. Bønnelycke MDD a jeho tým jsou perfekcionisté s profesionální zvědavostí a mezinárodními zkušenostmi. Zabývají se širokou škálu designových disciplín zahrnujících od architektury a interiérového designu, přes design nábytku a produktový design až po komunikační úkoly, grafický design a web design.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.