Nordlux Notti

výrobca Nordlux kolekce Notti #2010903010R
25 € 20
Cena za kusy skladem.
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Malé, ale neobyčajné

Súčasný dizajn bez zbytočných príkras, oblé tvary, sivý alebo čierny kov, to je znak svietidiel Notti. Doplňte dizajnovú žiarovku podľa vášho vkusu a získate neobyčajné svetlo. Svetlá Notti budú dobre vyzerať v skupine aj s rôznymi druhmi žiaroviek.

Súčasný dizajn bez zbytočných príkras, oblé tvary, sivý alebo čierny kov, to je znak svietidiel Notti. (šedá (rozbalené))
Dĺžka kábla
200cm
Krytie
IP20
Materiál
kov
Materiál kábla
textil
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.