🎄 Pri objednávke neskladového tovaru značky Nordlux do 6.12. garantujeme dodanie do Vianoc.

Nordlux Hollywood

výrobca Nordlux #46483000
K dispozícii v showroome Praha
?
38 € 26
Cena za kusy skladem.
skladom 2 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Nostalgia s nádychom exkluzivity

Svietidlá zo série Hollywood od Nordlux dodajú interiéru príjemne nostalgickú atmosféru s dotykom exkluzivity. Osvetlenie sa bude výborne hodiť k prvkom rovnakej série v spálni alebo obývačke. Sklenené tienidlo je dostupné v niekoľkých vzorových variantoch v jantárovej alebo dymovej farbe. Skvele sa bude vynímať s niektorou z našich dekoratívnych žiaroviek.

Luster Hollywood od Nordluxu – nový pohľad na retro štýl ( číre sklo)
Dĺžka kábla
300cm
Krytie
IP20
Materiál
sklo, kov
Materiál kábla
textil

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.