🎄 Pri objednávke neskladového tovaru značky Nordlux do 6.12. garantujeme dodanie do Vianoc.

Nordlux Mib 6

výrobca Nordlux kolekce MIB #71679901
K dispozícii v showroome Praha
?
108
dostupnosť: 7-10 pracovných dní

Platí po celom Slovensku

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Minimalistická elegancia

Minimalistický rad Mib je ponorený do severskej elegancie a má vynikajúce využitie. Posvieťte si vďaka Mib na život. Vrhá dokonalé a priamo smerované svetlo. Jeho prednosťou je dlhý záves, ktorý umožňuje inštaláciu v miestnostiach s vysokými stropmi.

 

 

 

 


Info o krytce

 

Minimalistické závesné svietidlo Nordlux Mib 6 so severskou eleganciou, ktoré vrhá dokonalé a priamo nasmerované svetlo (biela)
Dĺžka kábla
300cm
Krytie
IP20
Materiál
kov
Materiál kábla
textil

Súvisiaci tovar

Bønnelycke MDD
Bønnelycke MDD
Spoznajte návrhárov svetla

Bønnelycke MDD

Bønnelycke svou kariéru zahájil v roce 1988 návrhem svítidel, nábytku a interiérů. Je známý svou touhou a nutkáním pracovat konstruktivně, inovativně a bez jakéhokoli rozmaru. Bønnelycke MDD a jeho tým jsou perfekcionisté s profesionální zvědavostí a mezinárodními zkušenostmi. Zabývají se širokou škálu designových disciplín zahrnujících od architektury a interiérového designu, přes design nábytku a produktový design až po komunikační úkoly, grafický design a web design.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.