UMAGE Asteria Micro mosaz

výrobca Umage #2403
175 € 166
Cena za kusy skladem.
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Levitujúci disk

Farebný disk levitujúci nad jedálenským stolom alebo čitateľským kútikom – to je UMAGE Asteria Micro. Vždy znova poteší vaše oči svojím jednoduchým, neopozerateľným dizajnom a geniálne poňatými detailmi . Príjemne rozptýlené svetlo Asterie zabezpečuje zabudovaná LED žiarovka. Kovové tienidlo je k dispozícii v 11 odtieňoch: červenej, bielej, čiernej, antracitovej, zelenej, žltej, modrej, oranžovej, ružovej, olivovej a sivej.

Info o kryte

Záruka 10 rokov na výrobné chyby.

Jednoduchá a originálna závesná svietidlo UMAGE Asteria Micro v tvare disku. Kovové tienidlo, LED žiarovka v jedenástich farbách. (biela)
Farebná teplota
3000K
Farba kábla
čierna
Dĺžka kábla
400cm
Index podania farieb (CRI)
82 Ra
Spoznajte výrobcu svetla

Umage

UMAGE je dánska firma, od ktorej môžete čakať všetko, len nie obyčajné produkty. Už z jej názvu je to zrejmé – UMAGE znamená „urobiť niečo navyše“. Táto dánska firma sa snaží škandinávsky dizajn posúvať vždy o niečo ďalej. Spája estetiku, jednoduchosť, funkčnosť a tiež kladie dôraz na ekológiu (ich „placaté“ balenia naozaj „znižujú" spotrebu paliva pri preprave). Produkty od UMAGE nájdete vo viac ako 2000 obchodoch a 40 krajinách po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.