Nordlux Dial 25

výrobca Nordlux #2213333010
54
dostupnosť: 7-10 pracovných dní

Platí po celom Slovensku

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Retro štýl

Závesné svetlo Dial 25 od Nordluxu sa vyznačuje severskou jednoduchosťou s čistými líniami. Vzhľad tienidla je inšpirovaný výraznými dizajnmi z 50. rokov. Aerodynamický štýl v spojení s presnou geometriou definuje svetlo, ktoré je praktické i oku lahodiace. Vďaka otvorenému vršku tienidla môže svetlo prúdiť aj smerom nahor a zvyšuje tak jeho dekoratívny účinok. Tienidlo je dostupné v 4 farbách, bielej, čiernej, sivej a žiarivej žltej.

Farba kábla zodpovedá farbe výrobku.

Závesné svetlo Dial 25 v geometrickom vyhotovení je návratom do 50. rokov, vyberte si niektoré zo 4 farieb. (šedá)
Dĺžka kábla
200cm
Krytie
IP20
Materiál
kov
Materiál kábla
plast
Says Who
Says Who
Spoznajte návrhárov svetla

Says Who

Designérské duo Says Who tvoří Kasper Meldgaard a Nikolaj Duve, kteří založili své studio v roce 2010. Zaujímají pragmatický přístup k designu, jejich touhou je vytvářet chytrá a inovativní řešení s použitím nejnovějších technologií včetně 3D tisku nebo virtuální reality v procesu vývoje. "Když se průmyslový design potká s uměním a inženýrství s kreativitou, vznikne kouzlo."

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.