Nordlux Anniversary

výrobca Nordlux #76633001
92 € 46
Cena za kusy skladem.
skladom 5 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Jednoduchý retro štýl

Anniversary značky Nordlux s originálnym severským dizajnom je svietidlo v jednoduchom retro štýle. Množstvo svetla, ktoré poskytne, oceníte nad stolom, v kancelárii, v reštaurácii alebo napríklad v hotelovej recepcii. Môžete si ho vybrať v čiernej alebo bielej farbe.

Závesné retro svietidlo Nordlux Anniversary v čiernej alebo bielej farbe je vhodné do jedálne, reštaurácie a kancelárie (biela)
Dĺžka kábla
210cm
Krytie
IP20
Materiál
kov
Maximálny príkon
60W
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.