Nordlux Cafe

výrobca Nordlux #39553001
32
skladom 3 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Jednoduchá krása opálového skla

Nordlux Cafe je stávka na istotu. Závesná lampa s jednoduchým funkčným dizajnom z opálového skla doplní váš jedálenský stôl, oddychovú zónu aj interiér kaviarne. Perfektne funguje, keď kombinujete viac kusov rôznych veľkostí – v ponuke sú štyri.

 

Pre varianty ø15 cm a ø20 cm musíte vybrať žiarovku s maximálnou výškou 8,4 cm a šírkou 4,5 cm.

Závesná lampa Nordlux Cafe s jednoduchým funkčným dizajnom z opálového skla v štyroch veľkostiach skvele rozsvieti nielen interiér kaviarne ( Priemer: Ø15cm)
Dĺžka kábla
180cm
Krytie
IP20
Materiál
kov, sklo
Maximálny príkon
15W
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.