Nordlux Lilly

výrobca Nordlux #48603003
130
skladom 4 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Elegantná dáma

Veľmi elegantná a štýlová je séria Lilly od Nordluxu. Celému svietidlu dominujú svetlé gule z opálového skla, ktoré nádherne dopĺňajú minimalistickú konštrukciu. Nechajte svoj domov zaplaviť teplým a príjemným svetlom vďaka tejto elegantnej dáme medzi svietidlami.

Celému svietidlu Lilly od Nordlux dominujú svetlé gule z opálového skla, ktoré nádherne dopĺňajú minimalistickú konštriukciu (opálové sklo, čierna)
Stmievateľné
áno
Priemer/výška základne
v informacích o produktu
Materiál základne
plast
Farba základne
čierná
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.