Nordlux Ray 2-kit

výrobca Nordlux #63233033
49
dostupnosť: 7-10 pracovných dní

Platí po celom Slovensku

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Štýlové a variabilné

Obľúbené lampy Ray 2-kit sú štýlové a ponúkajú mnoho variantov, ako ozdobiť váš interiér. Môžete si vybrať z niekoľkých kombinácí farieb aj materiálu. Svietidlá sú vyrobené z bieleho opálového skla alebo čierneho kovu, závesy majú čiernu alebo bielu farbu a celkový vzhľad je možné ozvláštniť ešte drobným kovovým krúžkom. Použite ich ako ozdobné lampy v rohu, ktorý potrebuje trochu viac svetla, ako lampy na čítanie pri pohodlnom kresle alebo pokojne nad kuchynskou linkou. Balenie obsahuje 2 závesné lampy Ray, ktoré zavesíte spoločne, oddelene, striedavo alebo v rovnakej výške – možností je mnoho.


Info o kryte

 

Mosadzný (chrómový pri bielom variante) krúžok je odnímateľný.

 

Set dvoch závesných svietidiel Nordlux Ray 2-kit s tienidlami z opálového skla v troch farbách alebo celokovovom čiernom variante (chróm, opálové sklo)
Dĺžka kábla
180cm
Krytie
IP20
Materiál
kov, sklo
Maximálny príkon
2x40W
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.