Nordlux Angle

výrobca Nordlux #2220362001
86
skladom 4 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

V žiare reflektorov

Industriálna a jednoduchá lampička s klipom Angle od Nordluxu je elegantným a inteligentným riešením do čitateľského kútika alebo detskej izby. Pomocou magnetu môžete ľahko nastaviť tienidlo tak, aby vyhovovalo vašim potrebám – otočte, nakloňte, posuňte pre priame alebo nepriame svetlo. Pre svoju funkčnosť určite nájdete využitie v ktorejkoľvek miestnosti, na poličke alebo v knižnici. Teraz už len vybrať z čierneho, svetlosivá alebo tmavosivá variantu.

Industriálna a jednoduchá lampička s klipom Angle od Nordluxu s možnosťou nastavenia tienidla v požadovanom smere pomocou magnetu – v čiernom, svetlosivá alebo tmavosivá variante (svetlo šedá)
Dĺžka kábla
180cm
Krytie
IP20
Materiál
kov, plast
Materiál kábla
textil

Súvisiaci tovar

Maria Berntsen
Maria Berntsen
Spoznajte návrhárov svetla

Maria Berntsen

"Design není jen o funkčnosti, je hlavně o emočním propojení a dopadu. Úspěchem pro mě je, když můj design přináší radost lidem každý den jejich života." Od roku 1992 se ve svém vlastní studiu v Kodani zaměřuje Maria Berntsen na architekturu a design. Ve světě designu je její jméno po léta známou značkou. Spolupracovala s širokým spektrem dánských a mezinárodních společností, z čehož vznikl nespočet úspěšných designů.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.