Nordlux Emma 25

výrobca Nordlux #48853003
87 € 52
Cena za kusy skladem.
skladom 3 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Klasika s opálovým detailom

Nordlux prichádza s modernými svietidlami Emma, v ktorých sa snúbi klasický dizajn s inovatívnym svetelným efektom. Cez opálové sklo v hornej časti lampy prúdi svetlo príjemne do miestnosti nahor aj nadol. Kovové tienidlo však zachováva klasický vzhľad a vy môžete obdivovať krásny opálový detail.

Klasická lampa Emma od Nordluxu s opálovým detailom ( čierna, opálové sklo)
Dĺžka kábla
200cm
Krytie
IP20
Materiál
sklo, kov
Maximálny príkon
10W
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.