Nordlux Patton

výrobca Nordlux #84453001
94 € 56
Cena za kusy skladem.
skladom 3 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Inšpirované 20. rokmi

Kolekcia svetiel Patton je inšpirovaná lampami z 20. rokov. Nadčasový tvar, čisté línie a detaily v krémovo bielej oceníte v akomkoľvek interiéri. Nezabudnime na dlhý textilný kábel, ktorý vám umožní využitie Pattonu v miestnostiach s vysokými stropmi.

Svetlo Nordlux Patton inšpirované dielenskými lampami z 20. rokov v krémovo bielej alebo čiernej farbe (krémovo biela)
Dĺžka kábla
300cm
Krytie
IP20
Materiál
kov
Materiál kábla
textil

Súvisiaci tovar

Bønnelycke MDD
Bønnelycke MDD
Spoznajte návrhárov svetla

Bønnelycke MDD

Bønnelycke svou kariéru zahájil v roce 1988 návrhem svítidel, nábytku a interiérů. Je známý svou touhou a nutkáním pracovat konstruktivně, inovativně a bez jakéhokoli rozmaru. Bønnelycke MDD a jeho tým jsou perfekcionisté s profesionální zvědavostí a mezinárodními zkušenostmi. Zabývají se širokou škálu designových disciplín zahrnujících od architektury a interiérového designu, přes design nábytku a produktový design až po komunikační úkoly, grafický design a web design.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.