Nordlux Spider

výrobca Nordlux #83213003
353 € 176
Cena za kusy skladem.
skladom 2 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Pavúk na pavučine

Toto originálne svetlo bude hviezdou vášho interiéru. Moderné a zaujímavé dizajnové svietidlo Spider značky Nordlux pripomína svojím vzhľadom pavúka. Vonkajšia strana kovového svietidla je čierna a kontrastuje s bielou vnútornou stranou, ktorú tvoria LED pásiky. Medzi štyrmi ramenami sa nachádza závit GU10. Spider sa bude vynímať hlavne nad vaším jedálenským stolom.

Info o kryte

Pozor: svietidlo má 2 zdroje.

LED pásik je zabudovaný v štyroch ramenách a závit GU10 je umiestnený uprostred svietidla.

Záruka 5 rokov na LED žiarovku.

Originálne závesné svietidlo Nordlux Spider z čierneho kovu s ramenami osvetlenými LED pásikmi vovnútri a závitom uprostred (čierna, biela)
Priemer
27,5cm
Životnost žárovky
20000 hodin
Žiarovka
nie
Závit
GU10
Bønnelycke MDD
Bønnelycke MDD
Spoznajte návrhárov svetla

Bønnelycke MDD

Bønnelycke svou kariéru zahájil v roce 1988 návrhem svítidel, nábytku a interiérů. Je známý svou touhou a nutkáním pracovat konstruktivně, inovativně a bez jakéhokoli rozmaru. Bønnelycke MDD a jeho tým jsou perfekcionisté s profesionální zvědavostí a mezinárodními zkušenostmi. Zabývají se širokou škálu designových disciplín zahrnujících od architektury a interiérového designu, přes design nábytku a produktový design až po komunikační úkoly, grafický design a web design.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.