Nordlux Angle

výrobca Nordlux #2020673001
162
skladom 6 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

V žiare reflektorov

Industriálna a jednoduchá závesná lampa Angle od Nordluxu je elegantným a inteligentným riešením pre vašu halu alebo obývačku. Trojmetrový kábel je skvelým riešením aj pre miestnosti s vysokými stropmi a vďaka tienidlu môžete svetlo nastaviť požadovaným smerom pomocou magnetu na kábli. Najlepšie vyzerá v kombinácii viacerých kusov rozmiestnených rôznymi smermi.

Industriálna a jednoduchá závesná lampa Angle od Nordluxu, trojmetrový kábel, možnosť nastavenia tienidla požadovaným smerom pomocou magnetu (svetlo šedá)
Dĺžka kábla
300cm
Krytie
IP20
Materiál
kov, plast
Materiál kábla
textil
Maria Berntsen
Maria Berntsen
Spoznajte návrhárov svetla

Maria Berntsen

"Design není jen o funkčnosti, je hlavně o emočním propojení a dopadu. Úspěchem pro mě je, když můj design přináší radost lidem každý den jejich života." Od roku 1992 se ve svém vlastní studiu v Kodani zaměřuje Maria Berntsen na architekturu a design. Ve světě designu je její jméno po léta známou značkou. Spolupracovala s širokým spektrem dánských a mezinárodních společností, z čehož vznikl nespočet úspěšných designů.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.