Nordlux Nexus 2.0 10

výrobca Nordlux kolekce Nexus 2.0 #2020563001
97
skladom 3 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Severský chlad a jednoduchosť

Nexus je vzrušujúca séria svietidiel, ktorá stelesňuje severský dizajn. K návrhu elegantnej lampy inšpirovali dizajnérov severský chlad, jednoduchosť a ľahkosť. To všetko je okorenené retro detailmi. Séria Nexus 2.0 sa dodáva s hodvábne matným povrchovom svetiel, stačí si len vybrať, ktorá z dvoch farebných možností najlepšie vynikne vo vašom štýlovom interiéri. 

Nordlux Nexus je vzrušujúca séria svietidiel, ktorá stelesňuje severský dizajn. Elegantná lampa s retro detailmi. (biela)
Dĺžka kábla
300cm
Krytie
IP20
Materiál
kov, plast
Materiál kábla
textil
Bønnelycke MDD
Bønnelycke MDD
Spoznajte návrhárov svetla

Bønnelycke MDD

Bønnelycke svou kariéru zahájil v roce 1988 návrhem svítidel, nábytku a interiérů. Je známý svou touhou a nutkáním pracovat konstruktivně, inovativně a bez jakéhokoli rozmaru. Bønnelycke MDD a jeho tým jsou perfekcionisté s profesionální zvědavostí a mezinárodními zkušenostmi. Zabývají se širokou škálu designových disciplín zahrnujících od architektury a interiérového designu, přes design nábytku a produktový design až po komunikační úkoly, grafický design a web design.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.