Nordlux Pop

výrobca Nordlux #45833001
38
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Retro klasika

Krásne retro svietidlo v kovovom vyhotovení, oblečené do pastelových farieb, rozžiari váš interiér doma, na chalupe, v kaviarni či reštaurácii a krásne doplní jedálenský stôl alebo ozdobí detskú izbu. Štýl a jednoduchosť, to je Nordlux Pop. Dostupné v 4 farebných vyhotoveniach.

Štýlové retro kovové závesné svietidlo Nordlux Pop v štyroch vyhotoveniach v pastelových farbách (biela)
Dĺžka kábla
200cm
Krytie
IP20
Materiál
kov
Maximálny príkon
60W
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.