🎄 Pri objednávke neskladového tovaru značky Nordlux do 6.12. garantujeme dodanie do Vianoc.

Lucide Selin

výrobca Lucide #1033220137
228 € 159
Cena za kusy skladem.
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Tyrkysová a mosadz

Závesné svietidlo Selin od Lucide vyžaruje jednoduchosť a eleganciu. Toto retro svetlo kombinuje tyrkysový základ a mosadzný tanier a ďalšie mosadzné detaily. Svietidlo sa perfektne hodí do obývačky, nad jedálenský stôl alebo do vstupnej chodby. Vyberte si, kam sa bude u vás doma najlepšie hodiť.

Záruka na svietidlo 2 roky.

Závesné retro svietidlo Selin v kombinácii tyrkysovej a mosadze, skvelé do jedálne, obývačky alebo chodby. (tyrkysová)
Farba kábla
čierna
Dĺžka kábla
130cm
Krytie
IP20
Materiál
kov
Spoznajte výrobcu svetla

Lucide

Lucide je belgická firma vyvíjajúca dekoratívne a funkčné osvetlenie, ktorá vznikla v roku 1992 v Antverpách. Víziou rodinnej firmy je dodávať kvalitné svetlá za prijateľnú cenu tak, aby bol spokojný každý zákazník. Každý rok Lucide prichádza s novými designami a snaží sa na trendy nielen reagovať, ale aj ich určovať. Svojimi svietidlami svieti v Európe i mimo nej, a tak svoje motto "Rozsvieti váš svet" mení na realitu.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.