Hravé & moderné

Inovatívny moderný a hravý dizajn sa snúbi v svetle Nordlux Gloom. Osvetlenie pozostáva z piatich tienidiel na dvoch ramenách, ktoré sa dajú ľubovoľne nastaviť a otáčať podľa vašich potrieb. Industriálny vzhľad v kombinácii s jemnými linkami vytvára neočakávaný pohľad. Závesné svetlo si môžete kúpiť v čiernej alebo mosadznej farbe. Pre intenzívnejší efekt si kúpte jednu z našich dekoratívnych žiaroviek.

Moderné dizajnové závesné svetlo Nordlux Gloom sa skladá z piatich tienidiel na dvoch ramenách, ktoré sú nastaviteľné podľa vašej potreby. K dispozícii v dvoch farbách – čiernej a mosadznej. (čierna)
Farba kábla
čierna
Dĺžka kábla
200cm
Krytie
IP20
Materiál
kov, plast
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.