Nordlux Paco

výrobca Nordlux kolekce Paco #2112053003
24
skladom >10 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Vkusná expresia

Novú sériu Paco od Nordluxu s jednoduchým minimalistickým dizajnom si môžete prispôsobiť podľa vašich potrieb, túžob a želaní. Môžete si vybrať elegantnú mosadznú verziu alebo čierny priemyselne dizajnový variant, zavesíte svetlo ako solitér, alebo do skupiny pre dokonale útulné prostredie? Ešte intenzívnejší výsledok docielite s dekoratívnou žiarovkou, ktorá celkový vzhľad okorení!

Info o kryte

 

Nordlux Paco dodávame vrátane popísaných káblov. Káble sú popísané technickými údajmi daného kábla.

Závesné dekoratívne svetlo Paco od Nordluxu v čiernom alebo mosadznom variante. Ideálne v kombinácii s dekoratívnou žiarovkou.   (čierna)
Farba kábla
čierna
Dĺžka kábla
200cm
Krytie
IP20
Materiál
kov
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.