Nordlux Cera

výrobca Nordlux #2010203035
108
skladom 2 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Mosadzný solitér

Dajte vášmu domovu punc exkluzivity! Mosadzná lampa Cera pôsobí výnimočne, a napriek tomu dodá interiéru útulnosť a teplo domova. Veľké klenuté tienidlo vytvára naozaj široký kužeľ svetla, čo oceníte nad jedálenským či konferenčným stolom.

Nadčasová séria Cera od Nordluxu – veľké klenuté tienidlo vytvára naozaj široký kužeľ svetla. V modernom mosadznom vyhotovení. (mosadz)
Dĺžka kábla
200cm
Krytie
IP20
Materiál
kov
Materiál kábla
textil

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.