Nordlux Dicte 53

výrobca Nordlux #2112373001
140
skladom 3 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Skladaná jemnosť

Originálna závesná lampa, ktorá vás nadchne svojím nadčasovým dizajnom, to je Nordlux Dicte 53. Lampa poskytuje tlmené svetlo vďaka mäkkej ručne tkanej látke a dodá vášmu interiéru útulnosť. Dicte 53 skvele vynikne v obývacej izbe, ako aj v odpočinkovej zóne alebo spálni. Vyberte si z dvoch farieb – bielej alebo béžovej.

Originálna závesná lampa Nordlux Dicte 53 s efektom tlmeného svetla, dostupná v bielej alebo béžovej farbe. (biela)
Farba kábla
čierna
Dĺžka kábla
200cm
Krytie
IP20
Materiál
textil, kov

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.