Nordlux Groa 34

výrobca Nordlux #2112453003
94 € 56
Cena za kusy skladem.
skladom 2 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Hra svetiel a tieňov

Dávate prednosť prírodným materiálom pred chladným kovom? Potom je novinka Groa 34 to pravé pre vás. Závesná lampa od Nordluxu bude ozdobou vášho domova vďaka dizajnovému tienidlu z drevených lamiel. Tie vykreslia v priestore jedinečnú hru svetla a tieňa, ktorej intenzitu môžete ovplyvniť zvolenou žiarovkou. Celkový dojem ešte umocníte použitím niektorej z našich dizajnových žiaroviek. Vyberiete si prírodný drevený variant alebo farbený čierny?

Originálna lamelová závesná lampa Nordlux Groa 34 z drevených lamiel, v prírodnej hnedej alebo miešanej čiernej farbe. Vyberte si ideálnu dizajnovú žiarovku na zvýraznenie dojmu. (čierna)
Priemer
34cm
Priemer/výška základne
v informacích o produktu
Materiál základne
plast
Farba základne
čierná
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.