Nordlux Pine

výrobca Nordlux #2010353010
82 € 49
Cena za kusy skladem.
skladom 6 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Perforovaná hra

Nechajte sa vtiahnuť do hry svetiel série Nordlux Pine, ktoré v sebe snúbia industriálny dizajn matného kovu s malými dierkami s nádychom exkluzivity, ktorú im dodá mosadzný detail. Svetlá sú ako stvorené pre svetlý severský štýl interiéru. Rozsvieťte a nechajte sa ohromiť efektom, ktorý lampa vytvorí na okolitých stenách!

Elegantné, ľahko industriálne svietidlo s mosadzným detailom a zaujímavým svetelným efektom – Nordlux Pine. (šedá)
Farba kábla
čierna
Dĺžka kábla
200cm
Krytie
IP20
Materiál kábla
plast
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.