Drevo & kov

Séria Theo od Nordluxu kombinuje kov a drevo s certifikátom FSC, čím vám domov prináša kúsok prírody, a tak vzniká jedinečné divadlo. Závesné svietidlo vyžaruje veľmi jedinečný a moderný dizajnový výraz, ktorý je zjemnený jaseňovým drevom. Tri tienidlá dokonale osvetlia váš jedálenský stôl a vytvoria pri ňom príjemnú atmosféru.

Info o kryte

 

Certifikácia FSC dáva zákazníkovi istotu, že kupuje výrobok z dreva pochádzajúceho z lesov obhospodarovaných trvalo udržateľným spôsobom.

Závesné svietidlo Theo od Nordluxu kombinuje materiály kov a jaseňové drevo, tri tienidlá vyniknú nad jedálenským stolom a navodia príjemnú atmosféru. (čierna)
Farba kábla
čierna
Dĺžka
92,6cm
Dĺžka kábla
200cm
Krytie
IP20

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.