🎄 Pri objednávke neskladového tovaru značky Nordlux do 6.12. garantujeme dodanie do Vianoc.

Nordlux Aver

výrobca Nordlux #84243003
K dispozícii v showroome Praha
?
162 € 97
Cena za kusy skladem.
skladom 2 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Svetelný zážitok

Jednoduchý a veľmi estetický svetelný zážitok ponúka Nordlux Aver. Jeho čierne zakrivené kovové drôty vytvárajú zaujímavú hru tieňov a dávajú priestor vyniknúť svetelnému zdroju. Výsledný vzhľad môžete ovplyvniť výberom žiarovky, ktorá v každom prípade búra všetky tradície – vyberte si niektorú z dizajnových z našej ponuky.

Jednoduché, estetické svetlo Nordlux Aver z čiernych zakrivených kovových drôtov ( Priemer: Ø30cm)
Farba kábla
čierna
Dĺžka kábla
300cm
Krytie
IP20
Materiál
kov
Carlo Volf
Carlo Volf
Spoznajte návrhárov svetla

Carlo Volf

Design a minimalismus jsou ústřední motivy designera Carla Volfa. A věřte, že u Carla nikdy žádný detail nezůstane bez povšimnutí. S tím souivísí i jeho posedlost se správnou distribucí světla: "Světlo je vzácné a nesmí jím být plýtváno. Správné světlo je nezbytné pro naši pohodu a proto stínidla navrhuji tak, aby docházelo k ideální distribuci/tlumení světla.".

Ďalšia
produkty

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.