Nordlux Molli 2-kit

výrobca Nordlux #2112803003
49 € 29
Cena za kusy skladem.
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Jednoduchosť a elegancia

Závesné svetlo zo série Molli od výrobcu Nordlux je minimalistické a elegantné, bude skvelým doplnkom do vášho interiéru. Šikmé tienidlo z matného bieleho opálového skla v kombinácii s čiernym kovom tvorí skvelý pár a poskytuje mäkké rozptýlené svetlo. Ideálne na zavesenie nad jedálenský stôl alebo do obývacej izby.

Minimalistické závesné svetlo v kombinácii skla a čierneho kovu, Nordlux Molli. Šikmé tienidlo poskytuje rozptýlené svetlo, zaveste ho nad jedálenský stôl alebo do obývačky (čierna)
Farba kábla
čierna
Dĺžka kábla
200cm
Krytie
IP20
Materiál
kov, sklo

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Ďalšia
produkty

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.