Nordlux Skylar

Energetická trieda F výrobca Nordlux #2113003003
270
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Horizont

Pre závesné svetlo Skylar od Nordluxu určite nájdete mnoho spôsobov využitia! Je stelesnením chladného priemyselného funkčného dizajnu. Minimalistické svetlo je vybavené inovatívnou technológiou Moodmaker – zabudovanou funkciou trostupňového stmievania, ktorú môžete ľahko ovládať pomocou nástenného vypínača. Potom si môžete vybrať medzi plným svietením – keď budú bočné a spodné svetlá svietiť súčasne, iba bočným alebo spodným svetlom. Svetlo je výškovo nastaviteľné a má aj funkciu pamäť a reset*. Vyberte si z dvoch farebných variantov – čierneho a hliníkového – a umiestnite ho napríklad nad kuchynskú linku či jedálenský stôl, kde sa určite bude vynímať.

*Svetlo Skylar si pamätá posledný nastavený mód. Ak svetlo vypnete a zapnete do 5 s, mód sa zmení, ak po viac ako 5 s, mód zostáva rovnaký.

Info o kryte

 

Záruka na LED zdroj 5 rokov.

 

Závesné svetlo Nordlux Skylar s trojstupňovým stmievačom ovládaným nástenným vypínačom. Možnosť nastavenia výšky svetla a funkcie pamäť a reset. (čierna)
Príkon
25W
Môžem stmievanie vypnúť?
nie, preto sa neodporúča používať so senzorom
Životnost žárovky
25000 hodin
Žiarovka
LED
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.