Kvetinová ľahkosť

Nechajte svoj interiér rozkvitnúť s tienidlom Forget Me Not Large, najnovším prírastkom značky UMAGE. Drevené svietidlo inšpirované kvetom nezábudky dodá vášmu domovu hrejivý pocit a vnesie doň tóny severskej prírody. Tri farebné varianty umožňujú vytvárať farebné zhluky ako na rozkvitnutej lúke. Je len na vás, ako ich skombinujete. Tienidlo je kompatibilné so závesmi UMAGE Rosette mini.

Ide len o tienidlo, zavesenie Rosette mini a žárovka nie sú súčasťou balenia. Možnosť dokúpenia – pozri súvisiace produkty.

Drevené tienidlo Forget Me Not od UMAGE v troch farebných variantoch vnesie do každého interiéru ľahkosť a hrejivý pocit. (dub)
Materiál
drevo
Priemer
38cm
Výška
11cm
Spoznajte výrobcu svetla

Umage

UMAGE je dánska firma, od ktorej môžete čakať všetko, len nie obyčajné produkty. Už z jej názvu je to zrejmé – UMAGE znamená „urobiť niečo navyše“. Táto dánska firma sa snaží škandinávsky dizajn posúvať vždy o niečo ďalej. Spája estetiku, jednoduchosť, funkčnosť a tiež kladie dôraz na ekológiu (ich „placaté“ balenia naozaj „znižujú" spotrebu paliva pri preprave). Produkty od UMAGE nájdete vo viac ako 2000 obchodoch a 40 krajinách po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.