UMAGE Chimes Cluster

výrobca Umage #2230
269
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Dokonalá bodka z dubového dreva

Nehodí sa vám klasické sklenené tienidlo? Hľadáte skutočne originálne a minimalistické osvetlenie? Drevená závesná lampa UMAGE Chimes Cluster spĺňa všetky tieto požiadavky. Inšpiráciou boli tenké kmene stromov rastúce v lese tesne vedľa seba. Napriek svojmu minimalistickému tvaru poskytne dostatok svetla nad jedálenským stolom alebo v čitateľskom kútiku a bude dokonalou bodkou za vzhľadom každého interiéru. 

Info o kryte

Záruka 10 rokov na výrobné chyby.

 

Závesná lampa UMAGE Chimes Cluster. Kombinácia svetlého alebo tmavého dreva, čierna s čiernym textilným káblom (dub)
Farebná teplota
3000K
Dĺžka kábla
300cm
Index podania farieb (CRI)
80 Ra
Materiál
drevo
Spoznajte výrobcu svetla

Umage

UMAGE je dánska firma, od ktorej môžete čakať všetko, len nie obyčajné produkty. Už z jej názvu je to zrejmé – UMAGE znamená „urobiť niečo navyše“. Táto dánska firma sa snaží škandinávsky dizajn posúvať vždy o niečo ďalej. Spája estetiku, jednoduchosť, funkčnosť a tiež kladie dôraz na ekológiu (ich „placaté“ balenia naozaj „znižujú" spotrebu paliva pri preprave). Produkty od UMAGE nájdete vo viac ako 2000 obchodoch a 40 krajinách po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.