Nordlux Chino

výrobca Nordlux #84843014
K dispozícii v showroome Praha
?
86
skladom 6 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Hra svetiel a tieňov

Nádherné tienidlo z drevených lamiel vytvára príjemné rozloženie svetla a zaujímavý efekt nad jedálenským stolom a v oddychovej zóne vášho domova. Originálne závesné svietidlo Nordlux Chino si môžete vybrať v troch veľkostiach a odporúčame ho doplniť niektorou z našich dekoratívnych žiaroviek.

Nádherné závesné svietidlo Nordlux Chino z drevených lamiel v troch veľkostiach ( Priemer: Ø40cm)
Dĺžka kábla
250cm
Krytie
IP20
Materiál
drevo
Materiál kábla
textil
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.