Lucide Gipsy

výrobca Lucide #1354100430
428
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

4 v 1

Štyri v jednom, to je Gipsy. Elegantný dizajn závesného svietidla sa hodí ako do moderného, tak aj do rustikálneho interiéru. Čisté, jemné línie nechajú vyniknúť okolité prostredie a 4 tienidlá ho zároveň dokonale osvetľujú. Skvele bude fungovať nad jedálenským stolom i konferenčným stolíkom.

Záruka na svietidlo 2 roky.

Elegantné závesné svietidlo Gipsy so 4 tienidlami, ktoré sa hodí do každého interiéru. V minimalistickom čiernom vyhotovení. (čierna)
Farba kábla
čierna
Dĺžka
120cm
Dĺžka kábla
130cm
Krytie
IP20
Spoznajte výrobcu svetla

Lucide

Lucide je belgická firma vyvíjajúca dekoratívne a funkčné osvetlenie, ktorá vznikla v roku 1992 v Antverpách. Víziou rodinnej firmy je dodávať kvalitné svetlá za prijateľnú cenu tak, aby bol spokojný každý zákazník. Každý rok Lucide prichádza s novými designami a snaží sa na trendy nielen reagovať, ale aj ich určovať. Svojimi svietidlami svieti v Európe i mimo nej, a tak svoje motto "Rozsvieti váš svet" mení na realitu.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.