Nordlux Tilo

výrobca Nordlux #2010473003
86
již není k dispozici

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Jaseňová svetlohra

Čisté línie, útly dizajn, jaseňové drevo v kombinácii s matným kovom sú znakom svietidla Tilo. Či už ho použijete samostatne ako solitér, alebo zavesíte v rôznom počte do miestnosti, vždy získate perfektný doplnok modernej domácnosti. Svetlo má veľmi univerzálne využitie, môžete ho zavesiť nad jedálenský stôl, do tmavého kúta alebo do spálne vedľa postele ako lampičku na čítanie.

Drevená časť lampy je odnímateľná.


Info o kryte

Čisté línie, útly dizajn, jaseňové drevo v kombinácii s matným kovom sú znakom svetla Tilo (čierna)
Dĺžka kábla
200cm
Krytie
IP20
Materiál
kov, drevo
Materiál kábla
textil

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.