Čistá línia

Očarujúci rad svietidiel Pure s čistou líniou je hviezdou ktoréhokoľvek interiéru. Elegantná špička z orechového dreva s certifikátom FSC v kombinácii s kovovým tienidlom prináša štýl, jednoduchosť a vďaka svojej elegantnej konštrukcii nájde rýchlo svoje miesto aj vo vašom srdci. Navyše si dlhý záves tejto lampy poradí s vysokým stropom. Svetlo je dostupné v troch farebných variantoch.

Info o kryte
 

Certifikácia FSC dáva zákazníkovi istotu, že kupuje výrobok z dreva pochádzajúceho z lesov obhospodarovaných trvalo udržateľným spôsobom.

Očarujúce závesné svietidlo s čistou líniou a elegantnou špičkou z orechového dreva s tienidlom v troch farebných variantoch (biela, orech)
Dĺžka kábla
300cm
Krytie
IP20
Materiál
kov, drevo
Materiál kábla
textil
Bønnelycke MDD
Bønnelycke MDD
Spoznajte návrhárov svetla

Bønnelycke MDD

Bønnelycke svou kariéru zahájil v roce 1988 návrhem svítidel, nábytku a interiérů. Je známý svou touhou a nutkáním pracovat konstruktivně, inovativně a bez jakéhokoli rozmaru. Bønnelycke MDD a jeho tým jsou perfekcionisté s profesionální zvědavostí a mezinárodními zkušenostmi. Zabývají se širokou škálu designových disciplín zahrnujících od architektury a interiérového designu, přes design nábytku a produktový design až po komunikační úkoly, grafický design a web design.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.