Nordlux Tribeca 38

výrobca Nordlux #46433003
108
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Hra svetiel a tieňov

Originálna závesná lampa Tribeca 38 od Nordluxu bude ozdobou vášho domova. Dávate prednosť prírodným materiálom pred chladným kovom? Potom je to pravé pre vás. Dizajnové tienidlo z drevených lamiel vytvára v priestore jedinečnú hru svetla a tieňa.

Lamelová závesná lampa Tribeca od Nordluxu – originálna a sofistikovaná (čierna)
Dĺžka kábla
300cm
Krytie
IP20
Materiál
drevo, plast
Materiál kábla
textil

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.