🎄 Pri objednávke neskladového tovaru značky Nordlux do 6.12. garantujeme dodanie do Vianoc.

UMAGE Chimes Tall

výrobca Umage #2234R
162 € 130
Cena za kusy skladem.
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Dokonalá bodka z dubového dreva

Nehodí sa vám klasické sklenené tienidlo? Hľadáte skutočne originálne a minimalistické osvetlenie? Drevená závesná lampa UMAGE Chimes Tall spĺňa všetky tieto požiadavky. Nevšedné tienidlo zo svetlého alebo tmavého duba zavesené na čiernom kábli bude dokonalou bodkou za vzhľadom akéhokoľvek interiéru.

Info o kryte

Záruka 10 rokov na výrobné chyby.

 

Závesná lampa UMAGE Chimes. Kombinácia svetlého alebo tmavého dreva, čierna s čiernym textilným káblom (tmavý dub (rozbalené))
Farebná teplota
3000K
Dĺžka kábla
300cm
Index podania farieb (CRI)
80 Ra
Krytie
IP20

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Umage

UMAGE je dánska firma, od ktorej môžete čakať všetko, len nie obyčajné produkty. Už z jej názvu je to zrejmé – UMAGE znamená „urobiť niečo navyše“. Táto dánska firma sa snaží škandinávsky dizajn posúvať vždy o niečo ďalej. Spája estetiku, jednoduchosť, funkčnosť a tiež kladie dôraz na ekológiu (ich „placaté“ balenia naozaj „znižujú" spotrebu paliva pri preprave). Produkty od UMAGE nájdete vo viac ako 2000 obchodoch a 40 krajinách po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.