🎄 Pri objednávke neskladového tovaru značky Nordlux do 6.12. garantujeme dodanie do Vianoc.

Nordlux Siv

výrobca Nordlux #45883001
43 € 26
Cena za kusy skladem.
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Jedinečnosť mramoru

Ťažko by ste našli kontrastnejší svetelný doplnok na zútulnenie vášho domova ako je Nordlux Siv. Zdroj teplého svetla a štýlový leštený mramorový povrch sú jasným dôkazom toho, že protiklady sa priťahujú, a zároveň odkazujú na návrat k prírode. Spolu s niektoru z našich dekoratívnych žiaroviek vytvorí táto závesná lampa originálny svetelný zážitok

Závesná lampa z mramoru Nordlux Siv s jedinečným vzorom a štruktúrou vo dvoch farbách (biely mramor)
Dĺžka kábla
270cm
Krytie
IP20
Materiál
ostatné
Materiál kábla
textil

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.