Nordlux Artist 40

Energetická trieda E výrobca Nordlux #83093010
367
dostupnosť: 7-10 pracovných dní

Platí po celom Slovensku

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Hladké, ploché, symetrické

Vzhľad nadčasového LED svietidla Artist sa nesie v umeleckom duchu. Môže vám pripomínať činel, tanier, gramofónovú platňu alebo sa len dajte uchvátiť jeho hladkým, plochým, symetrickým tvarom. Vysoká svietivosť je ideálna na umiestnenie nad jedálenský stôl alebo do obývačky. Trojmetrový kábel priamo nabáda na zavesenie v reštaurácii alebo bare. Dostupné v piatich farebných vyhotoveniach.


Info o kryte

reddot design award winner 2017  / http://www.nordlux.com/press

Záruka 5 rokov na LED žiarovku.

Nadčasové LED svietidlo Nordlux Artist s vysokou svietivosťou v štyroch farbách. (šedá)
Stmievateľné
áno
Priemer/výška základne
v informacích o produktu
Materiál základne
plast
Farba základne
biela, šedá, čierna

Súvisiaci tovar

Bønnelycke MDD
Bønnelycke MDD
Spoznajte návrhárov svetla

Bønnelycke MDD

Bønnelycke svou kariéru zahájil v roce 1988 návrhem svítidel, nábytku a interiérů. Je známý svou touhou a nutkáním pracovat konstruktivně, inovativně a bez jakéhokoli rozmaru. Bønnelycke MDD a jeho tým jsou perfekcionisté s profesionální zvědavostí a mezinárodními zkušenostmi. Zabývají se širokou škálu designových disciplín zahrnujících od architektury a interiérového designu, přes design nábytku a produktový design až po komunikační úkoly, grafický design a web design.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.