Nordlux Read 14

výrobca Nordlux #73153010
65 € 39
Cena za kusy skladem.
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Sklo alebo kov v klasickom dizajne

Závesné svetlo Read so skleneným alebo kovovým tienidlom v klasickom dizajne je vhodné do všetkých miestností vášho interiéru. Využitie nájde aj v kaviarni, bare alebo reštaurácii. Skvele sa vám bude pod ním čítať v oddychovej zóne.

Klasické závesné svietidlo Nordlux Read s tienidlom z kovu alebo bieleho skla (biela, sklo)
Dĺžka kábla
180cm
Krytie
IP20
Materiál
kov, sklo
Materiál kábla
textil

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.