Neprehliadnuteľné

Svietidlo UMAGE Hazel Mini  z dielne Jacoba Rudbecka bude skvelým doplnkom vášho interiéru. Zaoblené krivky inšpirované lieskovým orieškom, kombinácia čiernej alebo bielej farby a mosadze, to všetko dodáva svetlu minimalistický, zato hrejivý výraz. Zabudovaný LED panel je krytý bielym difúzorom, vďaka ktorému bude do miestnosti prúdiť jemné svetlo. Ak si zaobstaráte externý stmievač, bude Hazel navyše aj stmievateľný. Použite ho nad jedálenským stolom aj v tmavšom kúte. 

UMAGE Hazel je svetlo so zaobleným dizajnovým tvarom, dostupné vo dvoch farbách. Je stmievateľný pomocou externého stmievača. (čierna)
Farebná teplota
3000K
Farba kábla
čierna
Dĺžka kábla
270cm
Dôležité info
Pre funkciu stmievania je nutné dokúpiť externý stmievač.

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Ďalšia
produkty

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.