UMAGE Jazz

výrobca Umage #2223
435 € 217
Cena za kusy skladem.
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Svetlo s vôňou hudby

I malá chvíľka stačí, aby vás vôňa dreva na chvíľu preniesla do prírody a pripomenula, že by sme mali spomaliť a zhlboka dýchať! UMAGE Jazz je tienidlo vyrobené špeciálnou 3D technológiou z dubovej dyhy, bolo inšpirované kvetmi plumérie a trúbou starého gramofónu, z ktorého pomaly plynuly tóny džezu. Môžete si vybrať z troch farieb. Tienidlo je kompatibilné so závesmi a stojanmi série UMAGE. 

Ide len o tienidlo, zavesenie nie je súčasťou balenia. Možnosť dokúpenia – pozri súvisiace produkty.

Dizajnové tienidlo použiteľné ako závesná alebo stojacia lampa, originálny drevený dizajn (čierny dub)
Materiál
drevo
Maximálny príkon
15W
Prevedenie
ostatné
Priemer
65cm
Spoznajte výrobcu svetla

Umage

UMAGE je dánska firma, od ktorej môžete čakať všetko, len nie obyčajné produkty. Už z jej názvu je to zrejmé – UMAGE znamená „urobiť niečo navyše“. Táto dánska firma sa snaží škandinávsky dizajn posúvať vždy o niečo ďalej. Spája estetiku, jednoduchosť, funkčnosť a tiež kladie dôraz na ekológiu (ich „placaté“ balenia naozaj „znižujú" spotrebu paliva pri preprave). Produkty od UMAGE nájdete vo viac ako 2000 obchodoch a 40 krajinách po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.