UMAGE Asteria mosaz

výrobca Umage #2182
358
dostupnosť: 15 pracovných dní

Platí po celom Slovensku

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Levitujúci disk

Farebný disk levitujúci nad jedálenským stolom alebo čitateľským kútikom – to je UMAGE Asteria. Vždy znova poteší vaše oči svojím jednoduchým, neopozeraným dizajnom a geniálne poňatými detailmi. Príjemné rozptýlené svetlo Asterie zabezpečuje zabudovaná LED žiarovka. Kovové tienidlo je k dispozícii v 11 odtieňoch: červenej, bielej, čiernej, antracitovej, zelenej, žltej, modrej, oranžovej, ružovej, olivovej a sivej.

Možno prikúpiť alternatívnu vrchnú časť tienidla z brúsenej ocele alebo v čiernej farbe.

Info o kryte

 

Záruka 10 rokov na výrobné chyby.

 

 

 

Jednoduchá a originálna závesná lampa UMAGE Asteria v tvare disku. Kovové tienidlo, LED žiarovka. Šesť farieb (čierna)
Farebná teplota
3000K
Dĺžka kábla
270cm
Dôležité info
Pre funkciu stmievania je nutné dokúpiť externý stmievač.
Index podania farieb (CRI)
80 Ra
Spoznajte výrobcu svetla

Umage

UMAGE je dánska firma, od ktorej môžete čakať všetko, len nie obyčajné produkty. Už z jej názvu je to zrejmé – UMAGE znamená „urobiť niečo navyše“. Táto dánska firma sa snaží škandinávsky dizajn posúvať vždy o niečo ďalej. Spája estetiku, jednoduchosť, funkčnosť a tiež kladie dôraz na ekológiu (ich „placaté“ balenia naozaj „znižujú" spotrebu paliva pri preprave). Produkty od UMAGE nájdete vo viac ako 2000 obchodoch a 40 krajinách po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.