Nordlux Notti 10

výrobca Nordlux kolekce Notti #2213073003
22
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Minimalistické a industriálne

Súčasný dizajn bez zbytočných príkras je znakom neobyčajných svietidiel Nordlux Notti 10. Malé, organické a harmonické tienidlo vyžaruje mäkké svetlo v severskom vyhotovení. Matný povrch môžete mať v štyroch farebných variantoch, takže je len na vás, ktorý si vyberiete do vášho domova.

Súčasný dizajn bez zbytočných príkras, oblé tvary, sivý alebo čierny kov, sklo – to je znak svietidiel Notti. (čierna)
Farba kábla
čierna
Dĺžka kábla
200cm
Krytie
IP20
Materiál
kov
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.